GuardAxon

Dosya Şifreleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 876 KB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Geneosoft
GuardAxon kullanımı kolay ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama kullanıcılarına bilgisayarlarında bulunan dosyaların izinsiz olarak başka kişiler tarafından görüntülenmesine izin vermeyen koruma amacıyla şifreleme programıdır. Uygulama ile ş

GuardAxon kullanımı kolay ve oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama kullanıcılarına bilgisayarlarında bulunan dosyaların izinsiz olarak başka kişiler tarafından görüntülenmesine izin vermeyen koruma amacıyla şifreleme programıdır. Uygulama ile şifre eklediğiniz dosya ve dökümanlarınıza erişimi yetkisiz kişilere engellenmiş olur.

GuardAxon her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olan program kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. GuardAxon uygulamasını kullanabilmek için hedeflediğiniz dosyaları seçerek farklı formatlarda koruma uygulayabilirsiniz. GuardAxon uygulamasında kullanılan şifreleme algoritmaları arasında Blowfish, DES, AES, 3DES, AES-128, AES-120, Afterward bulunmaktadır. 

GuardAxon uygulaması ile şifreleme yöntemleri kullanıldıktan sonra dosyalarınıza koyduğunuz şifreler oldukça güvenli olup dosya erişimini engellemektedir. Dilerseniz dosyalarınızın yedeğini alarak güvenliğinizi daha da arttırabilirsiniz. GuardAxon İle güvenlik amacıyla şifre koyduğunuz dosyalar dışarıdan bakıldığında anlaşılamamaktadır bu neden le şifreleme yaptığınız dosyaları ve  şifrenizi unutmamanız için dikkatlice aklınızda tutmanızı tavsiye ederiz.

 

Daha Fazla Göster
GuardAxon indir